facebook.com

Zaproszenie na konferencję

Udostępnij

Burmistrz Jacek Orych, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach Magdalena Rogalska-Kusarek oraz Starosta Wołomiński Adam Lubiak serdecznie zapraszają na konferencję „Współczesne zagrożenia w sieci i uzależnienia behawioralne”. Konferencja odbędzie się 2 grudnia 2022 (piątek) w godz. 10-16 w MCER. W jej trakcie będzie można posłuchać znanych ekspertów. W ich gronie znajdują się dr Aleksandra Piotrowska, prof. Jacek Pyżalski, dr Maciej Dębski. Szczegółowy harmonogram wydarzenia  oraz w załączniku pod tekstem. Osoby, zainteresowane udziałem w wydarzeniu, prosimy o rejestrację.

Konferencje z zakresu profilaktyki uzależnień i zdrowia psychicznego wpisały się już w cykliczny harmonogram wydarzeń realizowanych przez nasze miasto. Wydarzenie jest związane z realizacją w mareckich szkołach spotkań i warsztatów dotyczących nadużywania gier, smartfonów i cyber zagrożeń. Temat niezwykle „na czasie”, do zgłębienia którego już dziś Państwa zachęcamy.

Wydarzenie finansowane przez Miasto Marki i Powiat Wołomiński

Honorowego Patronatu udzielili Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Rzecznik Praw Obywatelskich Marcin Wiącek.

źródło: marki.pl

26 listopada 2022
#Aktualności 

Zaproszenie na konferencję

Menu

Gdzie szukać pomocy?Czy piję ryzykownie?Czy jestem uzależniony?

O komisjiKontakt

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa